W sobotę, 14 stycznia na Mszy św. pożegnamy w imieniu naszej parafii ś.p. Stanisława Żaka, jednego z pierwszych proboszczów Polskiej Misji Katolickiej św. Brata Alberta. Zmarł nagle w niedzielę 8 stycznia w swoim mieszkaniu w Domu Seniora w Oakland. Ks. Stanisław był niezwykle oddany Kościołowi, Polonii,  służąc każdemu spotkanemu człowiekowi.

Ostatnie lata poświęcił na odbudowę zniszczonego przez sowietów historycznego kościoła w miejscowości Buszcze (obecnie Ukraina), skąd pochodziła jego rodzina. Na ten cel przeznaczył wszystkie swoje oszczędności oraz zbierane fundusze. Pięknie odbudowany i wyposażony kościół jest pamiątką po ś.p. Kapłanie, który żył dla innych.

Polecajmy ś.p. ks. Stanisława Bożemu miłosierdziu!

DONATION

Actor Jim Caviezel Przesłanie do świata!

Przesłanie do świata! https://youtu.be/VLrEw-VgHSs

Prezydent A. Duda

Wizyta Pary Prezydenckiej w Naszej Parafi 2019

Sakrament Pokuty

Pół godziny przed każdą Mszą św.

Kontakt

Chcesz dostawać cotygodniowy biuletyn parafialny prosto do Twojej skrzynki e-mailowej?

Zapisz się na listę subskrybentów.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.