W dniu 27 kwietnia 2014, wraz z całym Kościołem celebrowaliśmy kanonizację św. Jana Pawła II. O godz. 10:30am została odprawiona uroczysta Msza św. w naszym kościele z licznie zgromadzonymi parafianami. Po Mszy św. spotkalismy się w kawiarence na wspólnym posiłku. Mieliśmy również okazję wysłuchać przemówień papieskich, obejrzeć przygotowany na tę okazję film oraz podziwiać rysunki św. Jana Pawła II przygotowane przez najmłodszych parafian.
Po południu nasza wspólnota zgromadziła się przy kościele Our Lady of Peace, gdzie wzięliśmy udział we Mszy św. pod przewodnictwem , Ks. Biskupa Patricka McGrath, który dokonał odsłonięcia i poświęcenia figury świętego. Uwieńczeniem uroczystości była procesja oraz oddanie czci świętym relikwiom.   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DONATION

Actor Jim Caviezel Przesłanie do świata!

Przesłanie do świata! https://youtu.be/VLrEw-VgHSs

Prezydent A. Duda

Wizyta Pary Prezydenckiej w Naszej Parafi 2019

Sakrament Pokuty

Pół godziny przed każdą Mszą św.

Kontakt

Chcesz dostawać cotygodniowy biuletyn parafialny prosto do Twojej skrzynki e-mailowej?

Zapisz się na listę subskrybentów.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.